Лазні зі зрубу з Мансардою

Будь-який проект ми можемо виконати з наступних матеріалів:

Одним з напрямків компанії Ріфт є проектування та будівництво лазень-будинків.Будівництво лазні з мансардою можна поєднати з будівництвом гостьового будинку або спортивної споруди.

Получить работу в море совкомфлот можно в удобное для Вас время, на выгодных и привлекательных условиях.

Реалізація проектів з мансардою площею від 50 до 120 кв.м користується великим попитом. Це різноманітні типові рішення серії BL, що відрізняються зручними плануваннями.Двоповерхові лазні, крім основної функції, успішно справляються з завданнями гостьових будиночків.Тут можна розмістити на 1-му поверсі власне баню: тамбур, мийна, парилка, кімната відпочинку (в зрубі), а кімнати для гостей, спортзал або більярдну - в мансарді.Таким чином, Ви економите місце і гроші, т.к. не потрібно закладати другий фундамент, крити додатково покрівлю і т.д.  

Як будується лазня з мансардою?

Ми будуємо двоповерхові лазні за типовими і індивідуальними проектами з бруса або оциліндрованного колоди.Ви можете, взявши наш проект за основу, зробити будь-які корекції. Як правило, будівництво будь-якого об'єкта передбачає виконання цілого ряду технологічних операцій в строгій послідовності.Якщо вами замовляється лазня з мансардою під ключ, то етапи взаємодії з замовником та виконання робіт виглядають наступним чином: 1.Вибираємо проект. Як вже згадувалося раніше, ви можете вибрати типове рішення або замовити проектування, виходячи з власних планів і міркувань.Стандартні проекти двоповерхових лазень представлені на нашому сайті, також в каталозі є приклади споруд, виконаних відповідно до побажань замовників.2.Согласовиваем розташування об'єкта на ділянці. Прив'язка проекту лазні з мансардою до реальної місцевості - важливий етап робіт, так як від цього залежить естетична привабливість і цілісність архітектурного ансамблю.3.Далее закладається фундамент, зводиться зруб або коробка з бруса, проводяться покрівельні роботи і виконується обробка лазні (піч, водовідведення, підлоги, вагонка, вікна, двері, електрика) Компанія «RIFT» не тільки пропонує двоповерхові лазні під ключ, але готова виконати цілий спектр локальних робіт.Це, в числі іншого, прокладка комунікацій, оздоблення приміщень. Існує можливість замовити кожен з етапів робіт окремо, починаючи з проекту, фундаменту і зрубу і закінчуючи будівництвом паркану.Враховуючи високий рівень конкуренції на будівельному ринку, наша компанія прагне запропонувати оптимальні умови роботи для кожного з клієнтів.Замовляючи двоповерхову лазню з мансардою під ключ або виконання будь-яких інших робіт, ви можете розраховувати на чітке дотримання технологій, гарантовано високу якість будівництва та оздоблення, оперативність вирішення поставлених задач.Лазня з мансардою з бруса або колоди буде побудована точно в строк і буде радувати вас ні один десяток років.

План будівництва будинку

Готові Зруби Бань Дешево

Недорогі Зруби Бань під Ключ

Як вибрати перфоратор

Компьютерный сервис