Види Зрубів Бань

З якого дерева краще будувати ЛАЗНЮ

Сруб з сосниСосна - самий традиційний матеріал, який частіше за інших використовується, коли будують лазню. По-перше, на сьогоднішній день це найдешевший варіант, що важливо. По-друге, сосна за своїми якостями не поступається багатьом більш дорогим породам дерев. Даний тип деревини добре піддається обробці - за своєю структурою це м'яке дерево. Одним з достоїнств сосни є той факт, що вона ніколи не тріскається при висиханні, та й при природній усадці лазні колоди із сосни практично «не ведеться».


Сруб з ялиниЯкщо прийнято рішення будувати лазню з ялини, то такий варіант також можна віднести до економічним. Але відразу ж зазначимо, що колоди з ялини мають своєрідний світлий колір (ближче до білого). Він може зберігатися дуже довгий час. Правда, є один суттєвий недолік: з колод ялини довгий час виступає смола. Неприємно, але з цим нічого не можна зробити. Сруб з липи. Липа вважається одним з найдорожчих типів деревини. Високу ціну визначають чудові якості цього дерева: липа має приємний запах, який з часом не зникає; дана деревина має біло-рожевий відтінок, який надає неперевершене чарівність інтер'єру приміщення; вона не темніє, що дуже важливо. Серед експлуатаційних характеристик варто відзначити найнижчу серед різних видів деревини теплоємність і щільність. Останній показник говорить про те, що липа добре піддається обробці.Як і у будь-якого матеріалу, у липи є свій недолік. Так, звичайно на ній з'являється грибок.


Сруб з осикиЦе дерево чимось схоже на липу, але володіє додатковими характеристиками і властивостями. Наприклад, при прямому зіткненні з водою і після висихання матеріали з осики не змінюють свої розміри: вони не пожолобляться і не розтріскаються. Осика прекрасно справляється з перепадами температур і підвищеною вологістю, тому при зовнішньому використанні немає потреби її обробляти. Як і липа, осика досить дорогий матеріал. Сруб з дубаНе дарма про дуб говорять як про потужний дереві. Це насправді так. Варто відзначити, що деревина цього дерева прекрасно гнеться, що не ламаючись. До того ж його структура дуже виразна і красива. Але от невдача: дана деревина має властивість тріскатися. Тому тим, хто зібрався будувати лазню з дуба, необхідно врахувати цей фактор.

Пол в Бане зі зрубу

Каркас будівлі

Авито Зруб Лазні

Новий стиль еротики

Вопросы карьеры