Проекти Двоповерхових Бань з Бруса

3 Кожен план лазні, який розроблений нашими дизайнерами, є гармонійним єднанням конструктивної та функціональної планування, естетики і надійності. Будь-який проект лазні з бруса продуманий до дрібниць. Готові рішення, представлені в каталозі проектів, різноманітні по дизайну, розмірам і плануванні. Незважаючи на те, що найбільш популярними є лазні розміром 4х6, 6х6, 6х9, кожен клієнт знайде в спектрі пропозицій саме те, що потрібно.

Останнім часом затребувані проекти двоповерхових лазень з бруса, які передбачають просторе приміщення для відпочинку і велику мансарду. Наші фахівці володіють великим досвідом і необхідними знаннями для будівництва найкращих бань з дерева, які відрізняються чудовим зовнішнім виглядом, гарним дизайном і безпомилково розробленим проектом.

Якщо прийнято рішення будувати лазню з ялини, то такий варіант також можна віднести до економічним. Але відразу ж зазначимо, що колоди з ялини мають своєрідний світлий колір (ближче до білого). Він може зберігатися дуже довгий час. Правда, є один суттєвий недолік: з колод ялини довгий час виступає смола. Неприємно, але з цим нічого не можна зробити. Сруб з липи. Липа вважається одним з найдорожчих типів деревини. Високу ціну визначають чудові якості цього дерева: липа має приємний запах, який з часом не зникає; дана деревина має біло-рожевий відтінок, який надає неперевершене чарівність інтер'єру приміщення; вона не темніє, що дуже важливо. Серед експлуатаційних характеристик варто відзначити найнижчу серед різних видів деревини теплоємність і щільність.


Звести лазню з бруса у себе на заміській ділянці, бажає практично будь-яка людина, що живе в Росії. Багатьох з нас на це рішення підштовхує чудова перспектива відвідати гарячу баньку після трудових буднів, щоб відпочити в ній, повністю розслабившись. Та й корисних властивостей лазні, що надаються на людський організм, ще ніхто не відміняв. У міську лазню постійно ходити не кожен зможе, а хтось просто не захоче. Тому ми пропонуємо вам скористатися нашими вигідними послугами з будівництва лазень з бруса.

Особливим попитом зараз користуються. Чим же відрізняються лазні в два поверхи від одноповерхових бань? Двоповерхові лазні. Сьогодні двоповерхові лазні з бруса переважні в тих випадках, коли має місце:- Необхідність поєднання функцій лазні та житлового дачного будинку, коли земельна ділянка, в силу своєї невеликої площі, не дозволяє розмістити і будинок, і баню окремо один від одного;- Потреба у великій бані, так як ви ставитеся до числа тих людей, які часто приймають у себе багато гостей;- Матеріалізація комерційного проекту щодо проведення культурного відпочинку, де передбачається надання банних послуг, одночасно з сауною, більярдом або настільним тенісом. Подібні завдання успішно дозволять двоповерхові лазні під ключ.

Проекти Лазні з Бруса з Басейному

Процесс планирования карьеры

Новая работа или новая карьера