Способи монтажу паркетної дошки

В якості підлогового покриття переважна кількість людей віддають перевагу паркетній дошці, яка має класний зовнішній вигляд і може похвалитися відмінними експлуатаційними характеристиками. Для виробництва цього високоміцного матеріалу використовують тільки натуральну деревину, яка ретельно висушується і обробляється захисними засобами.

 Рекомендуем всем заказать на странице http://desibuilt.ru/1584-skazochnyy-novogodniy-dekor-dlya-detskoy-komnaty-2020.html сказочный новогодний декор для детской комнаты 2020

Магазин підлогових покриттів зможе запропонувати своїм клієнтам величезний асортимент паркетної дошки, яка відрізняється багатим вибором колірних рішень. При монтажі цього підлогового матеріалу використовують два способи. Так, паркет кріпиться по діагоналі і по напрямку світлового потоку. У першому випадку можна візуально збільшити площу приміщення.

Для цього паркет монтується під кутом сорок п'ять градусів. У другому випадку матеріал розміщується паралельно стіні і тут можна заощадити на витраті паркетних дощок. На самому початку монтажних робіт потрібно розрахувати необхідну кількість матеріалу і підготувати рівну основу. Під паркет можна зробити цементну стяжку або ж укласти матеріал на фанеру. Якщо вирішено укладати паркет на фанеру, то для цього слід використовувати тільки рівні дерев'яні дошки. Для вирівнювання підлоги підійде фанера марки ФК товщиною дванадцять міліметрів.

Фахівці радять купувати тільки калібровані листи фанери. Монтаж фанери виконується в такій послідовності: кожен лист розкроюється на чотири частини, після чого потрібно буде вибрати кріпильної елемент. Для фіксації фанери до дерев'яної підлоги найчастіше використовують цвяхи, а для бетонної основи підійде саморізи. При монтажі між листами повинен залишитися зазор в три міліметри. Вирівнювання підлоги за допомогою цементної стяжки - це також поетапний і трудомісткий процес. На самому початку робіт готується цементний розчин, а робоча поверхня очищається від бруду і пилу.

Простором між стіною підлогою закладається за допомогою демпферного стрічки. Крім усього іншого, підлогу потрібно буде ізолювати, для чого укладається поліетиленова плівка. Також під час заливки підлоги цементним стягуванням встановлюють маяки, за якими визначається товщина стяжки. Для приготування розчину слід дотримуватися певних пропорцій: співвідношення цементу і піску дорівнює один до трьох. Суміш розбавляється водою. За необхідності в суміш можна додати пластифікатори. Нерідко паркетна дошка укладається плаваючим способом, за допомогою клею і лаг.

Правила монтажу дверних ручок

Технологія укладання паркетної дошки

Качественная тайская косметика