Як доповнити пластикові вікна пластиковим підвіконням

Підвіконня - важлива деталь інтер'єру як в естетичному, так і в утилітарному плані. На підвіконні буде цвісти наша улюблена орхідея. Стояти маленькими ніжками діти, захоплено дивлячись на перші сніжинки. А якщо підвіконня досить широкий - то як же зручно влаштуватися на ньому з книгою.

Отже, підвіконня повинен бути гарним, надійним, довговічним і органічно поєднуватися як з склопакетом, так і з обробкою приміщення.

Замовити квитки на bus.proizd.ua рекомендуємо за низькими цінами.

Здається логічним доповнити пластикові вікна пластиковим підвіконням. Але чи буде він добре виглядати? Надійний матеріал? Чи Не простіше поставити звичний дерев'яний?

Ми вирішили відповісти на запитання про підвіконнях ПВХ.

ПВХ підвіконня дорожче

ПВХ покриття - це інноваційна розробка. Завдяки якому, підвіконня не вицвітає і не тріскається. Чим краще покриття і чим більше ребер жорсткості - тим підвіконня міцніше. Якісний підвіконня може коштувати дорожче дешевих дерев'яних аналогів, але це з лишком окупається довговічністю.

Підвіконня ПВХ виглядають менш естетично

Гідність пластику в тому, що він може бути декорований під практично будь-яку поверхню: камінь, мармур, дерево і т. д. Така гнучкість допоможе гармонійно вписати підвіконня в будь-який інтер'єр.

В пластикові підвіконня забивається бруд і на ньому залишаються плями

Це дійсно може статися, якщо підвіконня не був покритий якісною плівкою, в цьому випадку пориста поверхня залишиться відкритою, куди і потрапляє бруд. Якщо підвіконня від надійного виробника, який зарекомендував себе на ринку, такого не станеться. Навпаки, мити таке підвіконня буде набагато легше, і він буде надійно захищений від повсякденних механічних пошкоджень.

Підвіконня стилізований під мармурПідвіконня стилізований під мармур

Гладке захисне покриття допомагає уникнути механічних пошкоджень і спрощує очищення від бруду

Пластиковий підвіконня може деформуватися від високої температури

Тут потрібно уточнити, що мова йде не про сонячних променях, а, наприклад, каструлі з борщем, знятої з вогню. Тут дійсно є шанс, що покриття підвіконня пошкодиться. Але якщо ви не збираєтеся ставити на підвіконня розпечені каструлі, нічого подібного не відбудеться.

Пластикові підвіконня менш міцні

Завдяки ребрам жорсткості всередині - підвіконня ПВХ володіють високим ступенем міцності. При покупці зверніть увагу на зріз підвіконня: чим більше ребер, тим міцніше.

Підвіконня в розрізі

Висновок:

При правильно експлуатації і виборі надійного виробника, біля підвіконня ПВХ практично немає недоліків, а по співвідношенню ціна-якість він є одним з кращих варіантів на сьогоднішній день.

Як позбутися від вогкості в приватному будинку

Продавцям не варто побоюватися військової іпотеки

Как выбрать между ламинатным и виниловым полом

Зонирование участка и планирование

Газбетон - блоки из автоклавного газобетона