Як вибрати раковинуВелике розмаїття дизайнерських рішень раковин для ванної кімнати дозволяє зробити вибір цього аксесуара з різного матеріалу і по будь-якій ціні.


Як вибрати раковину

При виборі економного варіанту раковини, можна порадити консольний варіант раковини - навісний на кронштейнах. Ця раковина з товстими стінками, виготовленими з порцеляни, який чудесно протидіє вологості, з часом не темніє, не тріскається, що раніше спостерігалося з раковинами, зробленими з фаянсу. Якщо укомплектувати раковину оригінальним сифоном, поза всяким сумнівом, ванна кімната буде виглядати дуже стильно і презентабельно.

Але консольні раковини можуть влаштувати не всіх покупців, тому що на сьогоднішній день на будівельному ринку з'явилася новинка - «Мойдодир». Деякі види таких раковин мають вбудовану тумбочку з полками, на них кладеться різна побутова хімія та косметика. Зараз випускаються і більш складні моделі, які оснащені ще й індивідуальними кошиками для чистого і забрудненого білизни. Ці «мойдодири-тумби» укомплектовані різної величини дзеркалами.

​ Як вибрати раковину

Новий стиль еротики

Як вибрати перфоратор