Види натяжних стель і їх ключові особливості

13.06.20

При обробці стель в сучасні дні все частіше використовують натяжні стельові конструкції, які мають приголомшливий зовнішній вигляд, легко встановлюються, не бояться води і відрізняються багатим вибором фактур і колірних рішень. Натяжні стелі можуть мати матову, глянсову і інші поверхні, які ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Плівковий стеля натяжної типу - це найбільш поширений вид стельової конструкції, яка виготовляється з полівінілхлоридної плівки.

Мы - первые и единственные, кто берется выполнять стеклянные перегородки Харьков такой многопрофильный формат по оказанию услуг.Стекло - универсальный и многопрофильный материал.

Така стеля здатний витримати до ста літрів води на один квадратний метр, тому не варто переживати за недобросовісних сусідів зверху, які можуть в будь-який момент затопити. Крім усього іншого, стеля з ПВХ плівки легко миється і не потребує особливого догляду. Така конструкція може бути матовою, глянсовою і сатиновою. Сатиновий варіант натяжної стелі згладжує відблиски, а також відбиває сонячні промені і яскраве світло лампи. Глянцеві поверхні являють собою відмінний варіант для кухні, ванної кімнати та коридору.

Така стеля здатний візуально збільшити корисну площу житлового приміщення. Крім усього іншого, дана стельова конструкція легко очищається від пилу і бруду: досить буде протерти його вологою ганчіркою. Матовий варіант натяжної стелі вважається найпростішим і традиційним. Він коштує недорого і швидко монтується. Така стеля чудово імітує оштукатурену поверхню. Більш безпечним і екологічним варіантом стелі вважається тканинна натяжна конструкція, яка виготовляється з полотна, обробленого спеціальним складом.

На відміну від полівінілхлоридних стель тканинні володіють більш високим рівнем міцності і довговічності. Плюс до всього, вони витримують різкі перепади температури і стануть відмінним рішенням для саун, гаражів та інших приміщень з нестабільною температурою повітря.

Планування майбутньої заміській резиденції

Вибір матеріалу для обробки лазні

Ремонт квартири в "хрущовці" маленькі особливості

​Совет по PCD улучшенная долговечность

Аренда строительного оборудования