Вибір матеріалу для обробки лазні

Готові лазні з бруса в широкому асортименті сьогодні пропонуються різними компаніями-забудовниками. Повністю підготовлене до експлуатації будова - відмінне рішення для тих, хто хоче скоротити власну участь в роботі і позбутися від турбот, отримавши чудовий результат в найкоротші терміни. Головне завдання замовника - визначитися з облицюванням. Оздоблення лазні під ключ може виконуватися за допомогою самих різних матеріалів - в даний час на ринку вони представлені в достатку. Сучасний брус ретельно обробляється і шліфується на заводі, тому зовнішня обробка в більшості випадків не потрібно, а ось над внутрішніми стінами доведеться попрацювати.

Вимоги
Для початку давайте виділимо основні вимоги, яким повинен відповідати абсолютно будь-облицювальний матеріал.

Безпека і гігієнічність. Це найважливіший критерій. Облицювання не повинна мати в своєму складі ніяких токсичних складових. Справа в тому, що лазня - це місце, де «панує» висока температура і вологість. Такі умови можуть спровокувати виділення шкідливих речовин.

Стійкість і довговічність. Будь-яка обробка повинна бути стійкою до найскладнішим умовам. Волога і пар чинять постійний негативний вплив, яким повинен протистояти матеріал покриття стін, підлоги і стелі.

Економічність і зовнішня привабливість. При зведенні готової лазні з бруса може бути використаний матеріал будь-якої цінової категорії. Але фахівці не вважають раціональним рішенням витрачати великі суми на обробку - сьогодні на ринку представлений досить широкий вибір для того, щоб кожен бажаючий зміг підібрати матеріал відповідно до своїх можливостей і смаками.


Варіанти
Тепер давайте розглянемо основні облицювальні матеріали, які застосовуються найчастіше.

Вагонка або блок-хаус. Це універсальне рішення, яке гідно впишеться в інтер'єр, не буде негативно впливати на здоров'я і зможе прослужити протягом довгих років. Під таким матеріалом стіни «дихають», а в приміщенні зберігається комфортний мікроклімат.

Кахельна плитка. Кахель також дуже популярний в процесі обробки лазні під ключ. Плитка не містить токсинів, відрізняється стійкістю і міцністю. Асортимент дозволяє підібрати рішення в будь-якому стилі.

Гіпсокартонні листи. Вологостійкий гіпсокартон може використовуватися при облицюванні стін кімнати відпочинку або мийної. Припустимо, але не рекомендується вибирати його для обробки парної.

Набор персонала в режиме онлайн

Матеріал для зрубу лазні

Массажера для лица из кварца

Якісна транспортировка тварин