Упаковка речей при переїзді: кілька порад для чайників шарошечный расширитель
Міжнародні перевезення особистих речей нерідко стає справжнім пеклом, особливо, коли організовуєш переїзд вперше, не вдаючись до допомоги фахівців. Але ж як запакуєш речі - так їх і перевезеш. Фахівці компанії «Кий Авіа Карго» підготували для вас кілька простих у виконанні порад.

1. Розсортуйте речі: упаковуйте спочатку ті, без яких точно не обійтися

Не дивно, якщо за час перебування на батьківщині у Вас накопичиться маса непотрібних дрібничок. Зайвим часто можуть виявитися предмети гардероба, які вже або не за розміром, або вийшли з моди, або були куплені і одягалися лише раз. Відкладіть їх в окрему стопку - швидше за все їх доведеться залишити вдома.

2. Не бійтеся розлучатися з сувенірами

Ви впевнені, що не зможете прожити без того магнітика? Баночка з морським повітрям просто необхідна для щасливого перебування за кордоном? Перш ніж упаковувати їх у спеціальну коробку подумайте, що можна залишити на піклування друзям і родичам. Попереджаємо: без сентиментів навряд чи обійдеться!

3. Не викидайте міцні картонні коробки

Купили нову пару чобіт? Що стоїть у шафі коробка від мультиварки не дає спокою, та й гарантія на неї давно скінчилася? Не поспішайте викидати її - вона послужить чудовою тарою при міжнародних транспортних перевезеннях. Якщо враховувати, що рішення про переїзд рідко береться в одну мить, то акцентуємо увагу на необхідності готуватися заздалегідь. Тоді Ви зможете заощадити як мінімум на картонній упаковці.

Обзор основных допущений в отношении защиты от молний и перенапряжения

Какие клеи лучше использовать при ремонте квартиры

Как психология может помочь вам выбрать отличный подарок

Металоконструкції на замовлення від Пульсар - Констракшн