Упаковка речей при переїзді: кілька порад для чайників шарошечный расширитель
Міжнародні перевезення особистих речей нерідко стає справжнім пеклом, особливо, коли організовуєш переїзд вперше, не вдаючись до допомоги фахівців. Але ж як запакуєш речі - так їх і перевезеш. Фахівці компанії «Кий Авіа Карго» підготували для вас кілька простих у виконанні порад.

1. Розсортуйте речі: упаковуйте спочатку ті, без яких точно не обійтися

Не дивно, якщо за час перебування на батьківщині у Вас накопичиться маса непотрібних дрібничок. Зайвим часто можуть виявитися предмети гардероба, які вже або не за розміром, або вийшли з моди, або були куплені і одягалися лише раз. Відкладіть їх в окрему стопку - швидше за все їх доведеться залишити вдома.

2. Не бійтеся розлучатися з сувенірами

Ви впевнені, що не зможете прожити без того магнітика? Баночка з морським повітрям просто необхідна для щасливого перебування за кордоном? Перш ніж упаковувати їх у спеціальну коробку подумайте, що можна залишити на піклування друзям і родичам. Попереджаємо: без сентиментів навряд чи обійдеться!

3. Не викидайте міцні картонні коробки

Купили нову пару чобіт? Що стоїть у шафі коробка від мультиварки не дає спокою, та й гарантія на неї давно скінчилася? Не поспішайте викидати її - вона послужить чудовою тарою при міжнародних транспортних перевезеннях. Якщо враховувати, що рішення про переїзд рідко береться в одну мить, то акцентуємо увагу на необхідності готуватися заздалегідь. Тоді Ви зможете заощадити як мінімум на картонній упаковці.

Топ преимуществ конвертеров для офисных столов

Советы по выбору качественных материалов для строительства домов

Как психология может помочь вам выбрать отличный подарок

Металоконструкції на замовлення від Пульсар - Констракшн