Технологія укладання паркетної дошки

19.12.19

Технологія укладання паркетної дошкиЯкщо ви затіяли капітальний ремонт в будинку, то повинні знати, що він включає в себе обов'язкову заміну підлогового покриття. При виборі паркету зверніть увагу на те, що стать найбільше піддається різним навантаженням, тому він повинен бути виконаний з міцного, зносостійкого і водонепроникного матеріалу, яким є паркетна дошка. Крім усього іншого, вона має приголомшливий зовнішній вигляд і багатий вибір колекцій.

Купувати квитки у нас квитки укрзалізниця купити - це просто та надійно.  

Наприклад, паркетна дошка Діана Форест від Barlinek є багато різноманітних лакових покриттів, представлених різними відтінками. Така дошка зверху покривається білим або темним лаком, який в свою чергу обробляється маслом. До класичного варіанту цієї колекції паркетної дошки відносять імітацію ясена і дуба. Цей матеріал надійно захищений від пилу і вологи, що досягається за рахунок особливої технології обробки та нанесення верхнього шару. Монтаж паркетної дошки - це відповідальна і складна справа, але за нього може взятися не тільки професіонал. Для монтажу підлоги вам знадобляться деякі знання та інструменти.

На сьогоднішній день на ринку будматеріалів представлено два види паркетної дошки: масивна і багатошарова дошка. Ці види підлогового покриття відрізняються між собою технологією виробництва. Перший вид паркетної дошки проводиться з цільної деревини, яка має на кінцях гребені і пази. Під час виробництва використовують листяні породи дерев. Багатошарове покриття складається з декількох порід дерев і створюється методом їх комбінації. Перший шар дошки, як правило, складається з твердих порід дерева, другий представлений деревиною м'яких порід, а третій проводиться з соснових ламелей (товщиною близько чотирьох міліметрів) або фанери. Плюс до всього, паркетна дошка ще на заводі покривається спеціальним просоченням від гниття і утворення грибків. Що стосується паркету Barlinek,

Для якісно виконаного монтажу потрібно дотримуватися технології укладання паркету, для якого потрібно буде підготувати рівну основу, позбавлене тріщин і перепадів. Максимально допустимий рівень перепаду становить два міліметри на один погонний метр. Також під паркет готується шар гідроізоляції, в якості якої може бути використана поліетиленова плівка. Перед укладанням цього матеріалу його розкладають на два дні в приміщенні, де будуть проводитися монтажні роботи. Це необхідно для акліматизації, так як дошка повинна «звикнути» до кліматичних умов того чи іншого приміщення.

Доски объявлений с вакансиями

Технологія монтажу мокрого фасаду для дому

Технологія укладання дорожніх плит

Способи монтажу паркетної дошки