Технологія укладання паркетної дошки

19.12.19

Технологія укладання паркетної дошкиЯкщо ви затіяли капітальний ремонт в будинку, то повинні знати, що він включає в себе обов'язкову заміну підлогового покриття. При виборі паркету зверніть увагу на те, що стать найбільше піддається різним навантаженням, тому він повинен бути виконаний з міцного, зносостійкого і водонепроникного матеріалу, яким є паркетна дошка. Крім усього іншого, вона має приголомшливий зовнішній вигляд і багатий вибір колекцій.

Купувати квитки у нас квитки укрзалізниця купити - це просто та надійно.  

Наприклад, паркетна дошка Діана Форест від Barlinek є багато різноманітних лакових покриттів, представлених різними відтінками. Така дошка зверху покривається білим або темним лаком, який в свою чергу обробляється маслом. До класичного варіанту цієї колекції паркетної дошки відносять імітацію ясена і дуба. Цей матеріал надійно захищений від пилу і вологи, що досягається за рахунок особливої технології обробки та нанесення верхнього шару. Монтаж паркетної дошки - це відповідальна і складна справа, але за нього може взятися не тільки професіонал. Для монтажу підлоги вам знадобляться деякі знання та інструменти.

На сьогоднішній день на ринку будматеріалів представлено два види паркетної дошки: масивна і багатошарова дошка. Ці види підлогового покриття відрізняються між собою технологією виробництва. Перший вид паркетної дошки проводиться з цільної деревини, яка має на кінцях гребені і пази. Під час виробництва використовують листяні породи дерев. Багатошарове покриття складається з декількох порід дерев і створюється методом їх комбінації. Перший шар дошки, як правило, складається з твердих порід дерева, другий представлений деревиною м'яких порід, а третій проводиться з соснових ламелей (товщиною близько чотирьох міліметрів) або фанери. Плюс до всього, паркетна дошка ще на заводі покривається спеціальним просоченням від гниття і утворення грибків. Що стосується паркету Barlinek,

Для якісно виконаного монтажу потрібно дотримуватися технології укладання паркету, для якого потрібно буде підготувати рівну основу, позбавлене тріщин і перепадів. Максимально допустимий рівень перепаду становить два міліметри на один погонний метр. Також під паркет готується шар гідроізоляції, в якості якої може бути використана поліетиленова плівка. Перед укладанням цього матеріалу його розкладають на два дні в приміщенні, де будуть проводитися монтажні роботи. Це необхідно для акліматизації, так як дошка повинна «звикнути» до кліматичних умов того чи іншого приміщення.

Технологія монтажу мокрого фасаду для дому

Технологія укладання дорожніх плит

Способи монтажу паркетної дошки