Технологія монтажу мокрого фасаду для дому


Мокрий фасад - це найбільш поширений на наших просторах вид обробки будівель. Його популярність викликана тим, що він володіє мінімальною кількістю так званих містків холоду, завдяки чому вдається досягти максимальної економії тепла в зимовий період. Така конструкція дозволяє ефективно експлуатувати будівлю в нашому мінливому кліматі, добре економлячи на опалюванні і гарантуючи, що в будинку завжди буде тепло і затишно.

Чи складно провести монтаж подібної конструкції самостійно?

Насправді технологія монтажу мокрого фасаду  досить проста, тому перед тим, хто бажає виконати цю роботу своїми руками, зазвичай не виникає особливих труднощів. Головне - це грамотно розділити весь процес на етапи і послідовно втілити задум у життя.

Етапи монтажу

Всього, монтаж мокрого фасаду ділиться на п'ять основних етапів:

Етап підготовки.

Тут відбувається зачистка підстави від забруднень і грунтовка. У тому випадку, якщо на стінах є помітні нерівності їх вирівнюють штукатуркою.

Кріплення профілів для установки теплоізоляції.

У разі обробки фасаду своїми руками це спосіб найменш трудомісткий. Головне - це ретельно все відміряти. Як це зробити правильно можна підглянути на фото з інтернету, до яких часто додається і докладна інструкція.

Правила монтажу дверних ручок

Технологія укладання дорожніх плит

Способи монтажу паркетної дошки