Історія створення кульового кранаfado-sharШаровой кран - це один з найпоширеніших типів запірної арматури, замикаючий елемент якого має сферичну форму. Сьогодні складно собі уявити вид трубопроводу без кульового крана. Він отримав таку популярність багато в чому через простоту і надійності у використанні. Історія виникнення кульового крана досить неоднозначна і немає точної дати його створення, але відомо, що вона почалася ще з часів Римської імперії. Після виникнення перших водопроводу - акведука, з'явилася необхідність у регулюванні подачі води, що і сприяло появі перших кранів.


Найперші крани дуже відрізнялися від того, якими ми знаємо їх сьогодні. Це була бронзова втулка з прорізом, яка перекривалася за допомогою пластини. У результаті його еволюції в крани почали додавати срібні елементи, які робили дизайн більш витонченим і очищали воду. Не за довго після цього з'явилися конусні крани, в яких замикаючий елемент був у вигляді конуса з отвором. У такому вигляді їх використовували до епохи Відродження.

Таким чином, конструкція кульових кранів використовується вже понад століття. Але все-таки, широку популярність він отримав після появи таких матеріалів як фторопласт і синтетичний каучук. Дані матеріали сприяли більш щільному перекриттю водного потоку і допомогли полегшити зусилля необхідні для його управління.

Після зміни матеріалів використовуваних при створенні кульових кранів, вони отримали можна сказати друге життя, сфера їх використання була розширена. Сьогодні вони використовуються у всіх видах трубопроводів, від водопостачання до транспортування нафти, так само кульові крани дуже активно використовуються на промислових підприємствах.

Кульовий кран є незамінним в будівельних роботах. Будівництво будинку передбачає створення унікальної мережі трубопроводу. У цій мережі важливе місце займає кран для води. Завдяки крану з'являється можливість регулювати водопостачання будинку. Вонікает випадки, коли необхідно перекрити подачу води. Наприклад, якщо того вимагає аварійне состяние трубопроводу. Тоді кульовий кран дуже сильно виручає. Перекриття води здійснюється в один рух.

Також даний вид продукції інженерної сантехніки використовується в квартінрних ремнт. Не секрет, що передові технології дозволяють прикручувати кран до різних котлам опалення.

Просочування для зрубу лазні

​Службы технического перевода

Массажера для лица из кварца

Преимущества услуг таможенного брокера

Новая работа или новая карьера