Ще одна альтернатива цегельному огорожі - паркан з котельца

19.12.19

Такий будівельний матеріал як Котелець - дуже популярний в Молдові. Тут його традиційно використовують для будівництв різних споруд, в тому числі, будинків і огорож. Паркани з цегли, ціна яких робить їх недоступними для основної маси домовласників Молдавії, в цій країні зустрінеш вкрай рідко. Зате Котелець використовується населенням цієї країни охоче і повсюдно.

Мандруйте! Надаємо великий bus.proizd.ua вибір білетів по Україні на міжнародні!


У Росії Котелець теж виробляють, але його популярність у населення нашої країни програє популярності цього прекрасного будівельного матеріалу серед молдаван.

Що ж це за матеріал такий? Це - блок з пильного білого вапняку, який є однією з різновидом черепашнику. В силу свого кольору Котелець виглядає дуже ошатним і декоративним, такими ж з нього виходять і будови. Зокрема, особливий, якийсь сонячний і радісний колорит огорож з котельца не йде ні в яке порівняння з парканами з цегли під ключ, які програють їм в тому, що стосується естетичної складової.

Що потрібно знати про котельце:

- розміри блоку (довжина х ширина х висота) можуть бути різними і складати 390 мм х 190 мм х188 мм або 490 мм х 190 мм х 240 мм,
- гігроскопічність - від 14% до 18%,
- мінімальний коефіцієнт розм'якшення вапняку становить 0,7, максимальний 0,9,
- щільність матеріалу: мінімальне значення - 1700 кг / м³, максимальне - 1900 кг / м³.

Матеріал відмінно себе зарекомендував у різних кліматичних зонах нашої країни, оскільки він відрізняється високою морозостійкістю і без проблем витримує різкі температурні скачки. За часів хрущовської програми забезпечення населення житлом з осельца, як з недорогого місцевого будматеріалу, що не потребує додаткових витрат на доставку, будували чотири-і п'ятиповерхові хрущовки, які стоять до цих пір. Додаткова теплоізоляція їм не потрібно, тому що люди, які живуть в них не мерзнуть.

Перш ніж витрачати більшу суму на будівництво паркануз цегли, подумайте про таке природному будівельної матеріалі, як Котелець. Огорожа з нього вийде гарне, високоміцне і дивовижне по красі і стилю, який буде відсилати до часів Москви білокам'яної.

Не варто робити з установки паркану з цегли самоціль тільки тому, що він респектабельний, статусний і все зрозуміють, що Ви - людина не бідна. Спробуйте керуватися іншими мотивами, вибираючи дизайн і матеріал для забору, яким хочете обгородити своє домовлаленіе.

Особенности покупки новой двери для душа или бани

Сучасні технології письмового перекладу

Преимущества использования услуг перевода онлайн

Газбетон - блоки из автоклавного газобетона

Аренда строительного оборудования