Ремонт квартири в "хрущовці" маленькі особливостіКапітальний ремонт квартири в старому фонді від компанії Стройстарт Стройстарт - ремонт квартир в старому фонді, це наша специфіка.

За своєю суттю, повноцінний ремонт квартири в старому фонді за своїм обсягом є капітальним ремонтом - косметики тут, як правило, недостатньо. І як будь-який капітальний ремонт, його краще проводити за заздалегідь підготовленим дизайн-проекту.


Хороший дизайн інтер'єру надає житловим приміщенням завершеність, відображаючи собою внутрішній світ господарів і тільки їх бажання задають тон у виборі стильової спрямованості дизайну. Адже капітальний ремонт - скоріше загальне визначення комплексу ремонтних робіт, що позначає якісний рівень їх проведення і професійне, високохудожній виконання дизайну. Створюючи інтер'єр квартир старого фонду і сталінок, дизайнер отримує широке поле для творчості завдяки особливій висоті стель в них.
Ремонт квартир в "Салінський" будинках старого фонду

Житлові будинки-сталінки виконувалися з більш сучасних будматеріалів, ніж їх попередники з старого фонду. Хороше планування квартир, міцні цегляні стіни, надійні перекриття із залізобетону, розміщення в престижному районі - це житло створювалося виключно для вищих чинів СРСР.

Зрозуміло, з дати побудови сталинок пройшло багато десятиліть і більшість з них потребує капітального ремонту. До честі планувальників і архітекторів цих будівель потрібно відзначити, що ремонт в сталінці практично ніколи не вимагає проведення перепланування - стандартна площа кімнат вражає, адже навіть кухня в сталінках рідко буває менше 10 м2. А, як відомо, достатня площа дозволяє створювати особливий дизайн інтер'єру, що включає в себе, наприклад, є камін і оранжерею, студію, тренажерний зал і т.д.

Планування майбутньої заміській резиденції

Ремонт квартири в новому будинку

Види натяжних стель і їх ключові особливості

Зонирование участка и планирование