Ремонт дощатої підлоги

На малюнку  відображено розташування смужок тектурного паперу (шпалер) щодо статевих рейок (дощок) та сусідніх смуг паперу, які забезпечують найбільш звичне й естетичне сприйняття текстури дощатої підлоги. Ширина паперових смуг повинна відповідати ширині дошки плюс ширина можливої щілини. При намоканні папір збільшиться в розмірах і дозволить зробити невеликі загини на бічні грані.


Якщо щілини між статевими рейками занадто великі, то папір лише злегка вдавлюється в них. При цьому наступна смуга злегка накладається на сусідню. Під час експлуатації підлоги лак між смугами може лопнути, утворюючи тонкі видимі щілинки, що створює ефект справжнього дощатої підлоги.
Обклеєні поверхні підлоги слід залишити для сушіння не менш ніж на добу. На третій день просохла текстурную папір покриваємо паркетним лаком за допомогою флейцевой кисті. Паркетний лак має гарну плинність і не залишає слідів від кисті. Небажано застосовувати валики, так як вони залишають в лаку бульбашки повітря.

Лак наноситься не менш ніж у три шари. Сушку кожного шару лаку виконувати згідно з інструкцією, зазначеної на етикетці банки. При нанесенні паркетного лаку обов'язково слід вжити заходів для провітрювання приміщення або працювати в протигазі. Останній шар лаку повинен сохнути не менше 2 діб.

На третю добу заносимо і розставляємо меблі. Насолоджуємося результатами своєї праці протягом багатьох років. Оновлення поверхні можна виробляти паркетним лаком приблизно років через 5-8 залежно від експлуатаційного навантаження.

Трубы для отопления

​Выбор дизайна забора

Типы дверных замков

Декоративные молдинги

Выгодная продажа авто