Різноманітність деревяних дверей - що вибрати
Різноманітність дерев'яних дверейСегодня на ринку дверей як міжкімнатних, так і вхідних, з'явилося безліч різних матеріалів і варіантів оформлення дверей. І все ж, найпопулярнішими залишаються дерев'яні. Дерево саме екологічне, найприємніше і красиве з усіх можливих матеріалів. Безліч позитивних якостей його змушують людей і донині вибирати саме цей матеріал.


Правда, слід знати і те, що дерево дереву ворожнечу, і існують різні дерев'яні двері, які будуть значно відрізнятися і за ціною і за якістю, і за зовнішнім виглядом, і за своєю престижності.

Наприклад, дубові двері найпопулярніші, довговічні, міцні і елітні. Більш доступною альтернативою дубу є бук, які не поступається йому в міцності. Правда, бук слід вибирати тільки у якісних виробників, оскільки для його хорошої якості слід дуже ретельно і правильно витримувати виробництво, що не всім під силу. А ось більш доступним, але нічим не гіршим варіантом для виготовлення дверей, та й взагалі будь дерев'яних меблів, особливо гнутих форм, є ясен. Відмінна твердість, невибагливість і різні його відтінки цілком заслуговують на увагу покупців.

Однією з найбільш елітних порід дерева є червоне дерево. Правда, з якого саме дерева вона виробляється, також слід враховувати. Адже до червоного дерева ставляться кілька різних порід. Важливу роль серед цінних порід дерева займають і такі, як вишня, клен і горіх. Завдяки такому широкому вибору, можна створити не тільки якісні двері і престижні, але і вибрати будь-який вподобаний відтінок.

З більш доступних порід для широкого споживача, є хвойні породи. І самій шірокораспространенние з них завжди була сосна. За рахунок смолистої основи такі двері не реагуватимуть на зміни температури або ж підвищеної вологості. Існують на ринку ще й екзотичні породи дерева, такі як ебенове дерево, палісандра, амінгре та ін. Вони додадуть абсолютно оригінального відтінку ваших дверей, а за ціною, частіше за все, не будуть коштувати дорожче, ніж дуб.

Ремонт квартири в новому будинку

Преимущества утеплителя из пенопласта

Преимущества услуг таможенного брокера

Аренда строительного оборудования