​ Проект альтанки з мінімальними вкладеннями


Який же житлової ділянку без альтанки ?! Але, між іншим, далеко не кожен власник дачної / заміської нерухомості може дозволити собі будівництво альтанки, вартістю в кілька тисяч рублів. Як добре на свіжому повітрі - тут тобі і альтанка, мангальчік. Загалом - мрія ... От саме в цьому матеріалі буде детально розглянуто спорудження бюджетної (з мінімальними вкладеннями) альтанки.

Власне наш проект альтанки з мангалом ми підготували спільно з компанією Postroi.ru. Дана фірма займається продажем проектів котеджів і будівельних креслень вже довгий час. Досвід і клієнтська база накопичилися досить значні. Отже, що ж ми вирішили виготовити?
Проект альтанки з мангалом

Для того щоб приступити до основних робіт знадобитися наступний набір інструментів: пила / ножівка по дереву, елементи кріплення (цвяхи / саморізи, дюбелі), молоток, шуруповерт, рівень, штикова / совкова лопата, будівельний метр і інші пристосування, призначені для проведення подібних робіт .

З матеріалів потрібно буде: целофан / що не промокає матеріал, невеликі стовбури дуба (кругляк), але чи іншого тонко стволового дерева.

Інструменти і матеріали підготовлені, тепер можна приступити до будівництва.

Отже, послідовний алгоритм дій:

1. Самим насамперед потрібно визначитися з параметрами, формою альтанки і її розташуванням.

Що стосується перших двох параметрів, альтанка може бути розміром 4х5 метра і менше, а форма найрізноманітнішої (круглої, квадратної, конусоподібної і так далі).

Проекти Лазні з Бруса з Басейному

​Ламінат як відомий декоративний матеріал

Аренда строительного оборудования

​Различные методы лазерной маркировки

Газбетон - блоки из автоклавного газобетона