Правила монтажу дверних ручок

12.01.2020

Правила монтажу дверних ручок

 Ремонт квартири, як правило, включає в себе не тільки обробку всіх поверхонь, але заміну віконних і дверних конструкцій. Що стосується дверей, то її невід'ємною частиною є ручка, яка представляє собою запірний механізм. Дверні ручки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але найбільшою популярністю користуються старовинні латунні дверні ручки , які мають приголомшливий зовнішній вигляд і відрізняються високою якістю.

Пропонуємо користатися сторінкою Коды электронных валют, на якій можна отримати інформацію про обмінникі та коди електронних валют.

Ці деталі встановлюються після монтажу дверей. Установка ручок залежить від виду і типу цього механізму. На сьогоднішній день у продажу є стаціонарні, натискні і поворотні ручки. Для здійснення задуманого вам потрібно буде підготувати такі інструменти: молоток, долото, викрутку, шуруповерт, дриль з насадками і так далі. У цій статті ми розглянемо монтаж латунної дверної ручки із засувкою. Для початку потрібно зрозуміти механізм функціонування ручки: коли вона повертається - в двері ховається «язичок». Тому на самому початку потрібно буде виконати в дверному полотні отвір для ручки і «язичка».

Для власної зручності потрібно підібрати найбільш оптимальну висоту, на якій буде встановлена ручка. На думку фахівців, краще всього, щоб вона розташовувалася на рівні пояса. Як правило, від статі це приблизно сто сантиметрів. Далі потрібно буде за допомогою простого олівця відзначити горизонтальну лінію, для чого вам також знадобиться кутник. Отвір під ручку проробляється на відстані шістдесят міліметрів від краю полотна. Таке ж отвір робиться на протилежному боці дверного полотна. На наступному етапі відзначаємо місце під «язичок». Після того як всі розмітки будуть готові, можна приступати до свердління дірок. Це робиться за допомогою дрилі і свердла відповідного діаметру.

Після монтажу дверної ручки потрібно буде перевірити правильність її роботи. Даний механізм повинен легко і просто функціонувати. Якщо ж ручка починає «заїдати» або ж двері з працею відкривається, то в цьому випадку потрібно ще раз перевірити грамотність виконаної роботи. Крім латунних ручок в продажу є дерев'яні, скляні, мідні та інші види замикаючого механізму. Що стосується скляних, то, як правило, вони виготовляються з богемного або Мурманська скла. Найдешевшими вважаються пластмасові ручки, які мають різну форму і легко встановлюються, але їх довговічність викликає масу сумнівів.

Переваги металевих побутівок

Уход за дверной фурнитурой.

Способи монтажу паркетної дошки