Пол з декингаЗ цих трьох компонентів виділяється ПВХ - він не горючий (пожежостійкість класу В), дуже стійкий до стирання. Крім того, ПВХ найбільш стійкий до ультрафіолетового випромінювання і низькій температурі - плити з нього набагато довше не кришаться під впливом середовища, ніж плитки з поліпропілену або поліетилену. Також, він має найвищу температуру розм'якшення, а це важливо, якщо веранда знаходиться з південного боку будинку.


Композити поліпропілену і поліетилену є горючими, чутливі до факторів зовнішнього середовища: сонячного світла, радіації, низькій температурі. З плином часу вони втрачають колір і стають крихкими. Вже в кінці першого сезону використання змінюються колір. Деревні частки, розташовані на поверхні жовтіють, а потім все більше вигоряють. Так що, якщо ви встановили підлогу на веранді навесні, восени він буде на один-два тони світліше.

Якість композиту визначається співвідношенням процентного вмісту деревини і пластмаси, а також наявністю спеціальних добавок. Варто звернути увагу на термін гарантії, який дає виробник. Наприклад, композит, що складається на 35% з деревини і 60% ПВХ має гарантію 10 років, а склад з 45% деревини, 45% ПВХ і 10% добавок має гарантію вже 25 років.

Інгредієнти, які покращують стабільність матеріалу: фільтр XIV, антиоксиданти, модифікатори удароміцності, біоциди, протипожежні добавки і компоненти, що зберігають колір.

За своїми характеристиками, композитний підлогу близький до дерев'яного. Він стійкий до стирання, не ковзає. Композитні плити не розтріскуються, не деформуються, що не піддаються впливу грибка і цвілі.

Крім усього іншого, композитні матеріали мають рівний і стійкий колір. Виробники забарвлюють плити в основному в відтінки сірого, темно-синього, коричневого та зеленого. При покупці матеріалу, потрібно переконатися, що всі плити з однієї партії, так як, можливі невеликі відмінності у відтінку кольору. Деякі виробники пропонують композити, що імітують натуральні матеріали, скажімо, пісок або камінь. Тобто, вони мають текстурну поверхню. Взагалі, матеріал з пластика дуже стійкий. Пол з композиту може розташовуватися прямо над водою і не гнити. Сучасні композити поступаються по довговічності хіба що найкращим і дорогим породам екзотичної деревини. Вони не вимагають обробки, лише тільки час від часу таку підлогу можна обробити Керхер. Якщо на ньому з'явилися подряпини, наприклад, від ніжок стільців, ці місця можна відшліфувати тонкою шкіркою.

Тепер ви маєте уявлення про те, якими властивостями володіє той чи інший матеріал, який використовується для підлоги на веранді. Вибір за вами: або натуральне дерево, або пластик. Тут, мабуть, потрібно вибирати між красою і екологічністю дерева, і простотою в монтажі і безпроблемною експлуатацією матеріалів із пластику. У будь-якому випадку, бажаємо вам вдалого вибору статі для вашої веранди.

Каркас будівлі

Пол в Бане зі зрубу

Дім із дерев