План будівництва будинку

Після з'ясування питання про напрямок руху грунтових вод внесіть коригування в план будівництва будинку і планування ділянки. Порядок такої - по потоку стоять: свердловина, будинок (будинок і гараж), каналізація, госпбудівлі, холодний туалет (це для душі).


Може статися так, що вся вулиця була спроектована без обліку руху грунтових вод або Ваш будинок виявився на протилежній стороні. У цьому випадку, порядок будівництва господарських споруд може бути як у всіх будинків в цьому ряду, а порядок: свердловина, будинок, септик - повинен обов'язково дотримуватися з урахуванням будівель на найближчому сусідній ділянці.
Рівень (висота), прилеглого до ділянки, рельєфу місцевості щодо Вашої ділянки і місця установки фундаменту будинку обов'язково повинен враховуватися при плануванні і розбивці ділянки під установку будинку.
Можливо, Вам доведеться побудувати будинок там, де була виділена ділянка і вибирати Вам не довелося. Та й при особистому виборі можна помилитися. Але, в процесі підготовки до будівництва будинку, всі помічені недоліки необхідно виправити, щоб не боротися з неприємностями в майбутньому. Інакше це може виявитися Сізіфовою працею на все життя.
Примітка. Ніколи не плануйте розташування септика будь-якого типу перед будинком по потоку грунтових вод. Це може стати причиною підвищеної вологості в підпіллі з усіма витікаючими неприємними наслідками.

Для тих хто шукає роботу

Як вибрати перфоратор

Электрический теплый пол

Декоративные молдинги