Переваги консольних відкатних воріт

монтаж захисних ролет

Консольні відкатні ворота для приватного будинку або котеджу
Серед плюсів установки відкатних воріт зазвичай згадують в першу чергу те, що снігу потрібно чистити менше (але як і раніше доведеться), економиться місце і їх можливий перекіс з часом не такий критичний, як для орних воріт. Найбільш технологічною конструкцією воріт на сьогоднішній день є консольні відкатні ворота.

Конструкція відкатних воріт консольного типу
Конструкція відкатних воріт консольного типу

У випадку встановлення консольних воріт на роликах внизу і з направляючими зверху, навіть без приводу, проблем з відкриттям не виникне. Льоду накопичуватися там просто ніде, а гілочка потрапить, хіба що, якщо самому її спеціально туди засунути. Навіть якщо снігу насипле півметра і більше, якщо ви вибрали монтаж захисних ролет і встановити консольні відкатні ворота, то достатньо їх просто штовхнути, і вони відкриються без проблем. Одного разу в погану погоду ви, можливо, ні секунди не пошкодуєте про свій вибір.

Консольними відкатними воротами легко користуватися взимку, так як 
вони не дотикаються до землі
Консольними відкатними воротами легко користуватися взимку, так як вони не дотикаються до землі.

Так що якщо є можливість, то встановіть консольні відкатні ворота. Вам знадобиться потужний фундамент-противага, розрахований на довге плече важеля з воротами, непогано б купити фірмовий комплект роликів і самовирівнювальні направляючі, плюс хороший зварювальник. Саме трудомістке - це зробити фундамент. У направляючої, яка їздить по роликах захисні заглушки від сміття та снігу на торцях. Відкрита тільки щілину знизу шириною 1 см. Попадання снігу, гілочок, трави малоймовірно. І ролики напівкруглі - площа зіткнення з направляючою мінімальна. Досить добре відрегулювати ролики один раз і клинити там нічому. А той лід і сніг, який може потрапити в щілину для роликів не перешкода, як і гілочки.
Це все дорого, тому можна поставити консольні відкатні ворота поступово. Головне, на етапі зварювання рами приварити знизу зубчасту рейку. Потім можна буде додати привід, бажано, з запасом потужності для ривка при початку руху з льоду і купити плату радіоуправління і пульти-брелки. Привід можна поставити самому, купивши вимикач-замок і зубчасту рейку. Такі ворота можна буде легко відкрити в будь сніг, не виходячи з машини, а через лід вони йдуть легко, як ніж через масло.

RolStav.com.ua - виготовлення відкатних воріт


Компанія RolStav.com.ua працює з 2003 року і пропонує виготовлення та поставку відкатних в'їзних воріт, в тому числі - і консольних воріт. У нас можна замовити, як ворота цілком, так і зварювання рам і направляючих під ваші розміри, а також автоматику і хвіртки. У нас можна замовити відкатні ворота або рами під оббивку або гратчасті, а також ковані ворота і хвіртки. Наше виробництво розташоване в Броварах, а доставка відкатних воріт здійснюється по Києву та Київській області.

Переваги клінкерної бруківки

Переваги металевих побутівок

Способи монтажу паркетної дошки