Переваги клінкерної бруківкиДоріжки, під'їзди, тераси, майданчики і сходи - це головні елементи, які сприяють зручному переміщенню по ділянці. Існує широкий ряд універсальних матеріалів для мощення. Основні вимоги до них - це надійність, довговічність, архітектурна виразність. Всі ці якості успішно поєднує в собі клінкерна бруківка.

Клінкерна дорожня цегла, як його ще часто називають, виробляють з чистої натуральної глини без домішок і добавок методом високотемпературного випалу.


При спіканні дорожньо-тротуарна цегла набуває високу міцність і свій остаточний колір, насичений і однорідний по всій товщині бруківки.

Клінкер для мощення - матеріал, який не потребує додаткового догляду, він не піддається впливу навколишнього середовища, не вицвітає, не кришиться, що не відбивається, практично не мажеться і не стирається, а в разі пошкодження брусок можна просто перевернути, так як він має 5 лицьових поверхонь .

Клінкерна брусчаткаС клінкерної тротуарною плиткою нескладно працювати, вона має класичну форму і природний зовнішній вигляд, тому ідеально виглядатиме в будь-якому екстер'єрі. Найчастіше, клінкерна покриття укладають на утрамбованное земляне підставу і подушку з піску і щебеню. Для бруківки також використовують спеціальний дренажний розчин, шви заповнюють фугою.

Рішення використовувати дорожня клінкер для присадибної території - це Ваш внесок у перспективу. Поклавши бруківку один раз, через довгі роки, милуючись її все тим же бездоганним зовнішнім виглядом, Ви лише похваліть себе за правильно зроблений вибір.

Кладка стін своїми руками

Переваги металевих побутівок

Дорожки на дачном участке