Огорожа ділянки

Опори з металевих труб або профілів встановлюються посередині ямки, засипаються навколо ще на 5-10 сантиметрів щебенем або дрібним каменем і заливаються бетоном з бутованіем різнокаліберною каменем (малюнок 1). Бетонна заливка обов'язково закінчується обсипанням з каменю і повинна виступати над поверхнею землі на висоту, що забезпечує ізоляцію труб від вологи грунту (приблизно 3-5 сантиметрів).


При бажанні, втоплену в ямку частина труби можна додатково ізолювати вологовідштовхувальною обробкою. Чи не обов'язковий варіант. Вище рівня заливки стовпчики покриваються рідкою фарбою або лаком для металу з попереднім видаленням іржі звичайної наждачним папером або металевою щіткою.

Перед фарбуванням стовпчик протирається вологою ганчіркою, змоченою в бензині або іншому знежирювачем. Після такої підготовки до оновлення фарбування не доведеться возращаться більше 10 років.

Опори з бруса (капиталки) або круглих колод теж повинні мати водовідвідну подушку не менше 10 сантиметрів. Далі дерев'яні стовпчики слід обробити вологовідштовхувальною рідиною, наприклад бітумним лаком.

Дуже хороошо зарекомендував себе спосіб обробки нижній частині опорних стовпів відпрацюванням моторного масла. Практично безкоштовний антисептик не дозволяє гнити дерев'яним стовпчиках більше 20 років.

Дерев'яні стовпчики без додаткової гідроізоляції встановлюємо на дренажну підсипку і засипаємо щебенем або галькою ще залишилася половину (малюнок 1). Потім бетонуючи з обов'язковим бутованіем, утворюючи гірку над поверхнею землі для стоку вологи.

У місцях можливого надходження паводкових вод на територію ділянки потрібно зробити бетонну захист у вигляді стрічкового фундаменту шириною всього 200мм. Висота стрічки над рівнем землі залежить від вимог рельєфу місцевості, але не
менше 10см.

Поглиблення стрічки теж може бути невеликим, приблизно 15-20 сантиметрів. У місцях установки дерев'яних опор обов'язкова наявність поглиблення із заповненням щебенем або галькою, а металеві стовпи можуть ставитися без додаткових ямок (малюнок 2).

Не знімаючи опалубки дні два відразу ж можна кріпити прожіліни (слеги). До дерев'яних і металевих стовпів кріпляться прожіліни по різному, але ніякої складності це не представляє.

Каркас будівлі

Огорожа ділянки

Типы дверных замков

Новий стиль еротики

Дім із дерев