Недоліки декоративних стінних панелей


Головним мінусом цього обробного матеріалу є те, що при установці панелей на обрешітку, вона забирає деяку корисну площу у приміщення. Для кімнат невеликої площі це є великим недоліком.
Матеріал з якого виробляють декоративні панелі
Декоративні стінні панелі з дерева

Як говориться класика жанру, деревина вона і є деревина - благородство, натуральність, хороший смак. Широка цінова планка - залежно від використовуваного матеріалу. Найдорожчі - з масиву дерева, знову ж залежно від породи дерева.

Так наприклад панель з дуба, горіха або чорного дерева будуть коштувати набагато дорожче панелей з сосни або вільхи. Декоративні панелі для стін з масиву дерева можуть мати додаткові декоративні елементи або різьбленням.

Це звичайно значно підвищує їх вартість, але з іншого боку, якщо хочеться прикрасити наприклад вітальню і щоб було на століття, це ідеальний варіант. З МДФ, а вже тим більше з ДСП значно дешевше.

Але не дивлячись на вартість вигляд у них як у дерев'яних. За рахунок застосування спеціальних просочень, лаків і воску, вони не бояться вологи.
декоративні стінові панелі
Коркові панелі для стін

Мають високі показники по екологічності, звуко- і теплоізоляції, гарний зовнішній вигляд. Недоліком є м'якість матеріалу - його можна подряпати, продавити або виламати шматок. Декоративними панелями обробляти стіни краще якщо в будинку немає домашніх тварин і діти виросли. Відмінно підходять для обробки спальні, вітальні.
декоративні стінові панелі

Монтаж декоративної огорожі

Декоративні стінні панелі

Место для вашего семинара или тренинга

Метод удаления ртути озонированием