Монтаж декоративної огорожіШтучна огорожа може імітувати будь поширені рослини - хвою, листя, плющ, клематис, бегонію, фітонії, виноград, плентається гортензію, кипарис і багато іншого. Декоративна жива огорожа складається з модулів, які встановлюються на будь-яку поверхню і кріпляться за допомогою - пластикових хомутів, саморізів, клею і т.п.


Модулі гнучкі і можуть згинатися в будь-якій формі, обволікаючи будь-яку поверхню. Для установки декоративної огорожі знадобиться тільки опори, дріт і ножиці, а так само зовсім небагато часу. І можна радіти своїй новій вічнозеленої огорожі.
декоративна штучна огорожа

А уявіть скільки часу знадобилося б для того, що б виростити справжню живу огорожу, а потім за нею довелося б постійно доглядати. Штучна декоративна огорожа не вимагає посадки, поливу, підживлення та підстригання. Вона завжди красива і акуратна, чи не скидає листя на зиму.

Декоративний паркан буде служити Вам дуже довго, адже він виготовлений з матеріалу який не боїться атмосферних опадів, пластикова огорожа не згниє і не заіржавіє від часу. Її не треба фарбувати як дерев'яний паркан. Вона добре відновлює форму, її можна скручувати і здавлювати.
декоративна штучна огорожа

І навіть якщо вийшло пошкодити декоративну огорожу, її можна відновити замінивши невелику ділянку з пошкодженням. Так само є і декоративні огорожі з підвищеною міцністю, спеціально виготовлені для огородження заміських ділянок.

Вони більш стійкі до пошкоджень, а по надійності не поступаються навіть металевим парканом. Вартість декоративної огорожі залежить від розміру і рослини яке вона імітує.
декоративна штучна огорожа

Наприклад ціна на штучну огорожа з імітацією хвої буде в районі 800 рублів за рулон, розмір рулону - 1 х 3 м. А ціна за рулон огорожі з імітацією березового листя - 2 500 рублів.

Так само декоративна огорожа продається не тільки в рулонах, але й модулями. Розмір модуля - 0,5 х 0,5 м. Ціна одного модуля імітує плющ - 270 рублів або 1080 за кв.м.

До зустрічі на сторінках сайту. Удачі вам і тепла вашого будинку.

Як вибрати перфоратор

Декоративные молдинги

Надежные нотариальные услуги

Новая работа или новая карьера