Льох
Для вентиляції в стіни закладаємо трьох азбестові труби довжиною 120 см. і діаметром 80 мм. (дві в передній стіні і одну на проти них). Далі встановлюємо двері (внутрішня двостулкова). Вільний простір між стінами щільно засипати тирсою і стружкою.


Усередині льоху, по кутах ставимо стійки з бруса. З цього ж бруса робимо обрешітку для шиферного покриття, на обрешітку насипаємо тирсу шаром 0,5 метра. Зверху погріб перекриваємо залізобетонною плитою товщиною 20 см. і знову шифером.

Висота льоху всередині вийде 170 см. Тому людина середнього зросту зможе стояти не нахиляючись. Стійки з бруса не тільки будуть підтримувати утеплювач, але й слугувати опорою для полиць.

Оскільки можливо все таки, що по весні льох трохи буде заповнюватися водою, то нижній стелаж встановлюємо на висоті 40 см. від підлоги.

На ньому можна буде тримати картоплю, моркву і капусту в дерев'яних ящиках. Фрукти і банки з домашніми заготовками будемо зберігати на верхніх полицях і ближче до виходу.

У такому погребі прохолодно буде навіть в самий жаркий літній день, і картоплю, до речі, буде дуже добре зберігатися. Ось ми і вирішили проблему як зробити льох своїми руками, якщо у вас затоплювана зона. Сподіваюся ця рада про будівництво льоху допоможе вам зберегти ваш урожай і заготовки.

Види Зрубів Бань

Каркас будівлі

Пол з декинга

Вопросы карьеры

Дім із дерев