LED-лампи купити вигідно

Останнім часом світлодіодне освітлення набирає все більшої популярності, що, втім, і не дивно, оскільки воно значно економить електроенергію, абсолютно безпечно для здоров'я, і при цьому не вимагає частих замін носіїв. До числа світлодіодних елементів освітлення на сьогодні відносяться LED-лампи , світлодіодні стрічки, прожектори, світильники, вивіски, дошки і т.п. Звичайно, звичний формат ламп використовується і купується найбільш часто. У всіх в будинку досі центральне освітлення кімнати забезпечується люстрами, які вимагають ламп з вкручувати цоколем формату Е14 або Е27, де цифрове значення позначає відстань між контактами цоколя і вимірюється в міліметрах. Такі лампи працюють від вхідної напруги в 220 вольт.

Предлагаем воспользоваться возможностью приобретения и изготовления дверей из МДФ межкомнтатные двери каталог. Изготавливаем продукцию в рекордно короткие сроки, доставляем авто- и ж/д транспортом.

У гіпсокартонних та натяжних стелях, їх нішах активно використовуються невеликі лампочки конусоподібної форми, які мають хромовані стінки, щоб відбивати світло і спрямовувати його безпосередньо на об'єкт. Це в основному стосується ламп MR16 в плафонах. Вони працюють від напруги 12 вольт і вимагають трансформатора або перетворювача. З іншими лампами типів G4, G9, G24, GU10, R7s, T5, T8 їх ріднить і використання цоколя Голковий типу.

Лампочка світлодіодна: різновиди і типи

По різновидах і типам лампочка світлодіодна відрізняється від інших потужністю. Розрізняють потужності в межах від півтора і до п'ятдесяти ват, чим вище показник потужності, тим більша кількість ампер на годину споживає прилад і продукує більшу кількість світла. Півтора ватний прилад продукує світло яскравістю близько 80-100 люмен, в той час як найпотужніший - 5000 люмен. При цьому середній термін служби таких ламп різних форматів - близько 30 тисяч годин, а це практично десять років.

До числа популярних виробників світлодіодних ламп відноситься продукція компаній Electrum, Venom, MAXUS, евросвет та інших вітчизняних і зарубіжних виробників. Вони пропонують покупцям лампи монохромного формату, кольорові і різнокольорові. Лампи з кольоровими кристалами ідеально підкреслять інтер'єр свята, затишок в спальні, приміщення торгового залу і т.п. Їх можуть використовувати в зовнішній рекламі та при оформленні декорацій, арт-об'єктів. Незаперечним плюсом світлодіодних ламп є мінімальна ступінь нагрівання елементів відображення, тому їх безпечно використовувати для освітлення картин - колір не вигорить.

Де купити світлодіодні лампочки відмінної якості

Продукцію популярних виробників LED-товарів можна придбати на сайті кращого інтернет-магазину України-компанії LEDSTORM. У каталозі представлений широкий вибір світлодіодних освітлювальних приладів, в тому числі і світлодіодні лампочки за вигідною вартості. Досвідчені онлайн-консультанти прийдуть на допомогу і допоможуть купити світлодіодні лампочки, оформити замовлення і доставку, в разі необхідності. На всю продукцію діє гарантія терміном мінімум рік з дня покупки.

​ Як вибрати раковину

​Выбор дизайна забора

Декоративные молдинги

Типы дверных замков

Выделенный веб-хостинг