Кришка для унітазу - важливий предметДерево, як природний матеріал має багато хороших можливостей. Дерев'яне сидіння на унітаз, покривають спеціальним лаком, який дає не тільки гарний блиск, але і захист і довговічність. Обробка робить дерево водовідштовхувальним, таким чином, сидіння на унітаз можна легко мити за допомогою побутової хімії. Сидіння, зроблені з натурального дерева, сприймається особливо комфортно в холодну пору року. Дерев'яне сидіння для унітазу поєднує в собі довговічність, функціональність і комфорт з природним, поза часом гарним дизайном.

Сидіння з кришкою для унітазу з пластику особливо цінуються через порівняно низьку ціну, але хорошої якості. Сьогодні вони займають лідируючі позиції не тільки з точки зору ціни, але і з точки зору кольору і дизайну. Сидіння з пластику дуже прості в обслуговуванні і легко миються. Таким чином, кришка також гігієнічні високі вимоги. Пластикова поверхня також міцна і виглядає після тривалого використання раніше, без подряпин і вм'ятин.

Особливо затребувані сьогодні сидіння для унітазу, виготовлені з фенольної смоли - поліпропілену. Сидіння з термореактивной пластмаси, більш міцні, зносостійкі, легко миються, красивого дизайну. Поліпропілен отримують пресуванням при високому тиску і температурі. За рахунок міцності сидіння для унітазу з цього матеріалу можна використовувати в медичних клініках, офісах або в громадських туалетах. В поліпропілен легко додати барвники, що дозволяє виробляти широкий діапазон кольорів. З кришкою з поліпропілену, туалет виграє в елегантності і ексклюзивності, ідеально підходить для вишуканої атмосфери у ванній кімнаті.

Обробка зрубу лазні Усередині

Способи монтажу паркетної дошки

Працевлаштування водієм