Клей для плитки, інструмент, то бажання - що ще потрібно для укладання плитки?
Клей для пліткіМногіе люди впевнені в тому, що укладати кахель це дуже важко, але це вельми глибока помилка. Якщо ви будете виконувати низку порад і дотримуватися технологічний процес при укладанні, то ця робота не здасться занадто складною.

Укласти кахельну плитку неможливо без наявності:

- Рулетки;

- Плиткореза;

- Рівня;

- Відра;

- Кельми;

- Шпателів;

- Губки;

- Бавовняної дрантя.


хороший клейЕслі ви не хочете зіткнутися в процесі укладання плитки з неприємними ситуаціями, то краще всього віддати перевагу перевіреним будівельним матеріалам. У першу чергу це стосується клею для плитки. Останнім часом російський ринок представлений різними марками клею, розрізняють за вартістю і якістю. Як правило, не варто брати найдешевший клей, найкраще вибрати продукцію, що випускається відомими виробниками. Варто відзначити, що весь кахельну клей можна поділити на три групи:

1) для роботи всередині приміщення;

2) для обробки зовні;

3) для оздоблювальних робіт в басейні.

Як тільки ви підготуєте всі матеріали, можна переходити до роботи. Важливо пам'ятати про те, що поверхня, на яку буде укладатися плитка, повинна бути очищена і ретельно просушена. Для приготування клею потрібно висипати його у відро з водою і добре розмішати. Потім отриману масу слід залишити хвилин на 20, після чого знову перемішати.

Особливості створення фонтану на дачі своїми руками

Ще одна альтернатива цегельному огорожі - паркан з котельца

Преимущества использования услуг перевода онлайн

Металоконструкції на замовлення від Пульсар - Констракшн