Кладка стін своїми рукамиОтже фундамент ви залили, цоколь склали, тепер справа за стінами. Для цього вам власне потрібен проект будинку. У принципі, він у вас вже є, якщо ви заливали фундамент, але потрібно тепер спроектувати саму коробку будинку, тобто відзначити де будуть кімнати, кухня, сан.вузол і т.д.

Розмаїття всі вікна і двері. Це можна зробити як за допомогою лінійки і олівця, так і за допомогою спеціальної програми.


Таких програм в інтернеті безліч, як платних, так і безкоштовних. Найкраща - це AutoCad, там можна розрахувати навіть скільки вам буде потрібно цегли і розчину. Власне це вже інша тема для статті.

Коротше берете свій проект і йдете на ділянку, де вже готовий фундамент і цоколь. Перш ніж почати кладку цегли, потрібно на цоколі розкласти цеглу на суху (без розчину), щоб подивитися чи скрізь лягає цілу цеглину. У разі чого можна трохи зрушити або розсунути цеглу. Та перший ряд завжди лягає стусаном.Так значить, все у вас вийшло, з розкладкою визначилися, тепер можна замішувати розчин і приступати до кладки цегли своїми руками. Розчин замісили, цегла піднесли на всі 4-е кута і по периметру, тепер беремо відерце розчину інструмент і йдемо на будь-який кут.

Стелимо розчин на цоколь, розрівнюємо по довжині цегли (шар робимо 1,5 см.). Зверху кладемо цеглу і пристукивают його кельмою (кельмою) або киркою, так щоб шов вийшов 1 - 0,8 см. Можна і 0,5 см. Якщо ви хочете робити на тонкому шві, так навіть красивіше. Перевіряєте цегла рівнем (горизонт, вертикаль) з усіх боків.

Тепер кладемо 2-й цегла таким же чином, але в бік іншої стіни, так щоб утворився кут. Таким же макаром кладемо і решта цеглу. У кожну сторону кладемо цегли по п'ять.

Тепер робимо 2-й ряд, потім третій, все так же (розчин розстелили, цегла поклали, подстучалі, рівнем перевірили). Завели на цьому кутку 4-5 рядів, переходимо на наступний кут. Так до речі, не забувайте робити перев'язку цегли і якщо ви робите стіни не під обробку сайдингом, треба шви розшивати.

Системы рекуперации тепла

Citroen - настоящая жемчужина

Декоративные молдинги

Выгодная продажа авто