Каркас будівлі

Монтаж каркаса будівлі увазі збірку і установку конструкцій з металу безпосередньо на місці спорудження будівлі. Зводяться будівельні ліси, і починається збірка несучого каркаса. Всі конструкції з металу значно легше, ніж залізобетонні. За рахунок цього будівлі зводяться в найкоротші терміни. Будівельні металоконструкції по типу матеріалів і елементів, які використовуються в будівництві, діляться на важкі і легкі.


монтаж металоконструкцій з важких металів застосовують для промислових будівель, наприклад, ангарів; терміналів; складів і т.д. Монтуються такі будівлі на потужному фундаменті для того що б витримати вагу всередині вмісту.
легкі металоконструкції використовують для малих будівель, наприклад для автосалонів; магазинів; павільйонів і інших об'єктів які не вимагають великої місткості. Такі будівлі можна легко демонтувати і встановити в іншому місці.

металоконструкції і монтажВначале монтується каркас з плоских металевих рам, між ними встановлюються металеві прогони, вони призначені для кріплення до каркаса покрівлі і сендвіч - панелей. Для перекриттів між поверхами використовуються балки, зроблені з ребристих або монолітних залізобетонних плит. Після зведення каркаса з метою захисту від корозії і зовнішніх погодних факторів його забарвлюють захисними фарбами.

Таким способом в найкоротші терміни створюються міцні, економічні і довговічні об'єкти відповідають сучасним будівельним вимогам металоконструкції.

Пол в Бане зі зрубу

Огорожа ділянки

Компьютерный сервис

Вопросы карьеры

Дім із дерев