Декоративні стінні панеліПри виборі оздоблювального матеріалу для стін в першу чергу треба звертати увагу на те, щоб він був якісний, довговічний, відповідав дизайну інтер'єру і його можна було зручно і швидко змонтувати. Декоративні стінні панелі відповідають всім цим параметрам і тому користуються величезною популярністю у споживачів.Панелі для стін можна порівняти з конструктором, тому його зможе зібрати без особливих зусиль навіть не професіонал. Відмінною особливістю є те, що обробка стін декоративними панелями це найчистіший спосіб перетворити Ваш інтер'єр.

Вибір таких панелей просто величезний, їх можна підібрати під будь-який стиль інтер'єру, будь то класика або хай - тек. Перегородки, арки або вікна облицювання декоративними панелями надають приміщенню розкішний і гармонійний вигляд, вносячи свою неповторну родзинку.

Вибір просто вражає, стінові панелі випускаються з різних матеріалів, практично будь-якого кольору і фактури, можна підібрати для будь-якої кімнати і цінова планка досить широка.

Відео: Стінові декоративні панелі МДФ
Декоративні стінні панелі: переваги

Для них не потрібно проводити попередню підготовку: видаляти старі шпалери і фарбу, вирівнювати і шпаклювати поверхню. Декоративні панелі самі прекрасно приховають всі нерівності, а значить дають можливість заощадити час і гроші.
Під ними можна заховати електропроводку, телефонний або інтернет кабель і т.п.
Між стіною і панелями утворюється повітряна камера, яка гасить звук і збільшує звукоізоляцію.
Встановити декоративні панелі для стін зможе будь-яка людина. Монтаж не вимагає особливих навичок і спеціальних інструментів. У комплекті з панелями йдуть всі необхідні кріплення, рейки, наличники і т.д. Монтуються вони на обрешітку або відразу на стіну з використанням клею. Вони легко ріжуться в будь-якому напрямку, між собою можуть з'єднуватися за принципом паз - гребінь або паз - паз. Можливо повторне використання декоративних панелей - вони легко демонтуються.
За ними легко доглядати, для цього достатньо регулярно протирати їх вологою серветкою.

План будівництва будинку

Ремонт дощатої підлоги

Декоративные молдинги