Будівельні суміші для підлоги

Під час будь-якого виду ремонтних робіт особливу увагу приділяють обробці підлоги, для чого використовують різні будівельні суміші, при роботі з якими потрібно бути гранично уважним. Вирівняти нерівне підлогове підставу можна за допомогою різних будівельних складів, які ідеально підходять для таких робіт. При виготовленні розчинів виробники дотримуються певної рецептури, яка повинна пройти випробування в лабораторних умовах.

Предлагаем воспользоваться услугами паркетчика реставрация паркета киев цена. Грамотные специалисты помогут избавиться от всевозможных повреждений.

До складу практично всіх сумішей для підлоги входять пластифікатори, модифікатори, в'яжучі речовини та інші наповнювачі, які відповідають за якість, стійкість і надійність матеріалу. Щоб не погіршити експлуатаційні та якісні властивості суміші воду слід додавати строго по інструкції, яка є на упаковці будівельної продукції. Після створення стяжки за допомогою будівельного розчину, потрібно буде дати йому час для висихання, затвердіння і адаптації.

Розчини, які створюються на основі цементу, можна застосовувати для будь-яких поверхонь. Вони підходять навіть для кімнат з високим рівнем вологості. У свою чергу, гіпсовий склад дозволяє облаштовувати стяжку товщиною до ста міліметрів, в той час як товщина цементної стяжки не повинна перевищувати п'ятдесяти міліметрів. Кожен вид будівельної суміші має своє призначення. Якщо на упаковці написано, що продукція призначена для фінішної обробки підлоги, то її не можна використовувати для пристрою товстого шару.

Також особливу увагу слід звертати на те, який витрата розчину можна використовувати на один квадратний метр. Нерідко сьогодні використовують поліуретанові підлоги, які також підходять для облаштування житлових приміщень. Склад такого статі може бути одно- і двокомпонентним. Найчастіше матеріал випускається в жерстяних банках, а також вони не мають потреби в розведенні водою. Шар поліуретанової підлоги не повинен перевищувати двох з половиною міліметрів.

Ремонт дощатої підлоги

Будівельні розчини

Подвесные плиты на потолок