Баня з Старого зрубу

перепланировка и ремонт сруба бани Автор С.Хомяков відомий в інтернеті як справжній умілець, його майстер класи приємно і легко читати - присутній воістину народна кмітливість, що дозволяє виконати безліч робіт якомога швидше і дешевше, тому за його публікаціями завжди цікаво спостерігати.В даному випадку він описує процес переносу зрубу лазні на нове місце, а також його одночасну реставрацію, ремонт і практично будівництво заново.

 

Колишня конструкція лазні мене не дуже задовольняла, тому першим ділом ми визначилися з плануванням майбутньої споруди.Справа в тому, що десять років тому вхід з вулиці ми зробили через кімнату відпочинку, а з неї вже можна було пройти до грубки, в парну і до душової кабіни.Тож коли треба було протопити лазню, дрова доводилося носити через кімнату відпочинку. фундамент для бани своими руками Взимку ж, щоб обтертися снігом на вулиці, теж доводилося пробігати через це приміщення.Та й розтоплювати піч або підкидати дрова в неї було не дуже зручно, так як відстань від дверки топки до стіни коридору було занадто маленьким.На мою думку, звести його можна швидко, обходиться він недорого і не вимагає великих обсягів земляних і бетонних робіт (рис.2).

 

Рис. 2. Розташування стовпчиків фундаменту під зрубом лазні: 1 - зруб; 2 - стовпчик фундаменту; 3 - лаги підлоги.

Возможно, вам понравится:

зруб лазні з кедрового лафета 260
зруб лазні з кедрового лафета 260
Проектні ванні mansardoy
Проектні ванні mansardoy
Ручна рубка зрубу з дикого
Ручна рубка зрубу з дикого

У селі Чуваські Тімяші через дитячу пустощі з вогнем згорів сарай & Nbsp; & mdash; & NBSP; Čeboksary.ru
Пустощі obernulos 'bedoj - Полум'я ohvatilo тротуару полюса і стіни Srubu.В службу порятунку, близько 17:30, подзвонили сусіди. Прибулі на виклик вогнеборці збили полум'я через п'ятнадцять хвилин, відстоявши розташований поруч будинок.Благо, під час пожежі ніхто не постраждав.

Виготовлення лафета і зрубу
Виготовлення лафета і зрубу
Будівництво лазні з колоди
Будівництво лазні з колоди
збірка зрубу з бревна..240.mp4
збірка зрубу з бревна..240.mp4

Еротичний оборот

Авито Зруб Лазні

Пол в Бане зі зрубу

Компьютерный сервис

Выгодная продажа авто