Металоконструкції на замовлення від Пульсар - Констракшн

Металоконструкції - це елементи, що виготовляються із сталі, які використовуються в будівництві для спорудження каркасів, обшивок та сходових прорізів у будівлях. Сьогодні неможливо побудувати об'єкт без застосування металоконструкцій різного розміру, конфігурації та принципу дії.

Металоконструкції на замовлення, переваги

До переваг металоконструкцій відносять:

  • простоту їх виготовлення;
  • надежность;
  • небольшой вагу в порівнянні з залізобетонними виробами;
  • легкость монтажу;
  • длительный експлуатаційний термін;
  • частичную збірку, що дає можливість монтувати елементи по ходу будівництва.

У нашому інтернет-магазині https://пульсар-констракшн.укр/metalware можна замовити виготовлення металоконструкції для балок, навісів, огороджень, ємностей та інших об'єктів. Також ми виготовляємо металоконструкції з сталі та нержавіючої сталі.

Металоконструкції ціна, виготовлення

Металоконструкції ціна призначається за тонну, залежно від виду елементів варіюється від 28000 до 32000 гривень. Також на вартість виробів впливає матеріал, з якого вони виготовляються, наприклад, один і той же елемент, виготовлений з нержавіючої та звичайної сталі, за вартістю буде відрізнятися.

В якості матеріалу для виготовлення металоконструкцій використовують малолегированную, вуглецеву, нержавіючу сталь, а також полегшений сплав металу, алюміній і чавун. Сполучаються елементи обробляються шляхом стрічкового пиляння. Завдяки використанню сучасного обладнання, похибка може становити не більше 0,1 міліметра, що ніяк не впливає на використання елементів надалі.

Щоб металоконструкція була стійка до несприятливих кліматичних умов, агресивному середовищі і не піддавалася деформації та корозії з часом, в склад металу додають оцинковку або інший метал, який стійкий до іржі.

Металоконструкції на замовлення виготовляються після проведення всіх необхідних розрахунків з урахуванням подальшого їх застосування. Якщо замовник пред'являє завищені вимоги до показників зносостійкості і навантаження, то елементи додатково покриваються захисним шаром, також можливо проведення гальванізації.

Призначення металоконструкції і подальше її застосування визначають її експлуатаційні властивості, для виготовлення елементів підбирається потрібний метал і покриття. Тонкі і легкі металоконструкції для міцності з'єднують точкової зварюванням.

Технологія виробництва

Технологія виготовлення металоконструкцій дуже складна і трудомістка, так як вимагає взаємодія різних установок, механізмів, які можуть забезпечити безперервний процес різання, кування, рубання та штампування і з'єднання металевих елементів шляхом зварювання і клепання.

Придбати якісні металоконструкції в Києві за вигідною вартості, можна на цьому сайті в будь-який час.

Особливості створення фонтану на дачі своїми руками

Климазони - необхідне обладнання для перукарень

Особенности покупки новой двери для душа или бани