Типовий проект або лазня під ключ

Історія лазні почалася ще в глибоку давнину, причому у всіх народів лазня була не тільки місцем для миття, а також особливим, майже священним місцем.Вважалося, що лазня об'єднує 4 головні природні стихії: вогонь, воду, повітря і землю.Тому людина, що відвідала лазню, як би вбирав в себе силу всіх цих стихій і ставав міцніше, сильніше і здоровіше.Недарма на Русі побутувала приказка «Помився - ніби заново народився!».

Лазні завжди користувалися особливою пошаною на території Росії.На Русі з лазнею були пов'язані всі найважливіші події: народження, весілля, одужання після важкої хвороби.
Так, була така традиція: обов'язково необхідно було відвідати лазню перед вінчанням і наступного дня після весілля.Наші предки вважали, що призначення лазні полягає не стільки в очищенні тіла, скільки в очищенні душі.Вважалося навіть, що якщо хворому не допомогла баня, то йому вже ніщо не допоможе.

Безсумнівно, будівництво з цегли теж має древні традиції і багатовікову історію, але все ж використання цегли не завжди виправдано.У разі, коли йдеться про лазню, мається на увазі тільки дерево.

троительство дерев'яних лазень

Найчастіше рубані лазні будують одноповерхові, але передбачено будівництво і двоповерхових лазень, і що дуже зручно, мансардних.На нашому сайті є величезний вибір готових проектів бань. Зазвичай прийнято, що в помещеніяхбані три кімнати - МИЙНА, парна, кімната для відпочинку.Але зараз з'явилося більше можливостей для простору фантазії. Традиційно для будівництва зрубів бань завжди використовуються хвойні, сосна або ялина, їх цілісна деревина.Особливий аромат, який створює здоровуюрасслабляющую атмосферу, можуть дати тільки хвойні породи.

Зруби з клеєного бруса

Традиційно в якості зрубів для лазень використовується деревина.Останнім часом набирають популярність лазні з клеєного бруса - матеріалу, одержуваного шляхом склеювання дощок під пресом.Клеєний брус набагато краще утримувати тепло всередині приміщення, оскільки бруси дуже щільно зчіплюються один з одним, практично не залишаючи зазорів або щілин.Збірка таких лазень відбувається в кілька разів швидше, ніж лазень з цілісних колод.

Використовуваний для склеювання ламелей клей чудово переносить високу температуру і не виділяє шкідливих речовин.Усередині лазні з клеєного бруса створюється запашний хвойний аромат, благотворно впливає на нервову систему і дихальні шляхи.

Типовий проект або лазня під ключ

Типовий зруб лазні відмінно впишеться в ландшафт будь-якого заміського ділянки, до того ж по готовому проекту будова буде зведено значно швидше.Якщо ж вам потрібна ексклюзивна лазня з нестандартним інтер'єром або додатковими приміщеннями, - потрібно розробити індивідуальний проект.Висока міцність бруса і відсутність усадки дозволяє створювати лазні всіляких форм і розмірів.Клеєний брус виглядає естетично і привабливо, тому лазні не буде потрібно додатковий декор.

Дуб обійдеться набагато дорожче, але основна його привабливість полягає в красі і виразності структури деревини, а також відсутності необхідності захисту інтер'єру парилки від смоли.Основний недолік дуба - деревина схильна до появи тріщин.

Липа - це, мабуть, найбільш вдалий вибір для будівництва зрубу для лазні.Вона відрізняється м'якістю, красою, приємним ароматом, довговічністю, низькою щільністю і низькою теплоємністю.Єдиний недолік - схильність до появи грибка, але при правильній обробці та експлуатації зрубу він не є серйозною проблемою.Ціна на зруб з липи досить висока, далеко не кожен може собі це дозволити.

Ремонт квартири в новому будинку

Недорогі Зруби Бань під Ключ

Надежные нотариальные услуги

Новая работа или новая карьера