Подумайте про пошук нової роботи

Вивчивши додаткові варіанти навчання, ви можете вирішити, що не варто витрачати час і / або грошові вкладення на більш високий рівень вашої поточної кар'єри.

В цьому випадку, якщо на вашій нинішній роботі немає ніяких інших проблем, подумайте про те, щоб залишитися на своїй нинішній роботі, поки ви користуєтеся можливістю дослідити інші шляхи кар'єрного росту, де ви можете використовувати свої існуючі навички, або почати нову кар'єру, має більш привабливі перспективи для вас. До Вашої уваги робота для фінансової стабільності та незалежності на взаємовигідних умовах.

Підводячи підсумок: нова робота або нова кар'єра?

Подумайте про пошук нової роботи, якщо:

Ваша проблема з вашим роботодавцем, а не з вашими посадовими обов'язками.

Вам подобається ваш роботодавець і робочі обов'язки, але щось ще про роботу є проблемою.

Ви жадаєте нових викликів, але жодна з них не доступна на вашій існуючої роботі.

Розглянемо зміну кар'єри, якщо:

Вам не подобається виконувати свої робочі обов'язки.

Ви намагалися змінити роботу, але ви все ще нещасні.

Ваша поточна робота не кидає вам виклик, але брак навчання обмежує вас від наявності додаткових обов'язків (і ви не можете або не хочете проходити більше навчання). Новий рік - це завжди час нових починань, час змін і час ставити цілі. Природно, саме тоді багато хто починає замислюватися про пошук нової роботи або про зміну кар'єри. Насправді, січень є найбільш завантаженим місяцем пошуку роботи в році, згідно з даними сайту, а також коли публікуються найновіші вакансії.

Для тих, хто обмірковує зміну роботи або кар'єру, настання Нового року дає прекрасну можливість подумати про своє минуле досвіді і подумати, в якому напрямку ви, можливо, захочете піти в майбутньому. Ще краще, роботодавці наймають, і можливості роботи численні.

Якщо ви думали про те, щоб змінити кар'єру, початок року - це найкращий час для цього.

Навіщо міняти роботу або кар'єру?

Якщо ви замислювалися про зміну місця роботи, ви повинні знати, що ви не самотні.

Згідно з даними Бюро статистики праці, люди, що народилися між 1957 і 1964 роками, мали в середньому 12,3 робочих місця у віці від 18 до 52 років. 2 І ці цифри можуть бути навіть вище для поколінь після бебі-бумерів.

Наприклад, дані показують, що кількість робочих місць серед недавніх випускників коледжів майже подвоїлася за останні 20 років.

Є багато практичних причин, за якими ви можете відчути необхідність залишитися на невиконаною роботі, але однією з ключових причин є відсутність чіткого плану альтернативної кар'єри.

​Службы технического перевода

Для тих хто шукає роботу

Подвесные плиты на потолок