Продавцям не варто побоюватися військової іпотеки

18.12.19

На ринку нерухомості військова іпотека на даний момент є відносно новим продуктом. Саме з цієї причини і продавці, і покупці задають величезну кількість пов'язаних з нею питань. Але навіть досвідчені професіонали не завжди здатні дати на них кваліфіковану відповідь. Для багатьох людей і сьогодні використання військової іпотеки залишається вельми заплутаним і складним питанням. Втім, покупці квартир за такими програмами завжди можуть отримати вичерпні консультації в багатьох місцях, тоді як у продавців можливостей зрозуміти всі нюанси значно менше.

В касах залізничних вокзалівзалізничні квитки Дніпро купуйте квитки в місті Дніпро

Отже, військова іпотека - типовий інструмент, який досить активно використовується в купівлі і продажу нерухомості. Використання позикових коштів, який вона передбачає, зазвичай абсолютно нічим не відрізняється для продавця від ситуації, коли покупець розраховується власними коштами. Але при цьому по військовій іпотеці житло найчастіше пропонують великі компанії, наприклад, ФСК «Лідер» , а приватні особи і сьогодні вважають за краще покупців, що мають на руках гроші на покупку. Ситуація поступово змінюється, так як попит на ринку нерухомості сьогодні помітно нижче пропозицій, а отже, продавцям треба підлаштовуватися під наявні умови і розглядати всі варіанти.
У банках операції з купівлі нерухомості з використанням військової іпотеки на даний момент стали вже досить звичними, їх схема відпрацьована і кристально зрозуміла всім учасникам. Чекати покупця, що має на руках кошти на придбання нерухомості, власники квадратних метрів мають можливість не завжди, вони зацікавлені, щоб гроші за продається житло надійшли на їх рахунок якомога швидше. Таким чином, їм доводиться погоджуватися на продаж своєї нерухомості по різним соціальним програмам, в число яких входить і військова іпотека. Це не викличе жодних проблем, якщо заздалегідь вивчити особливості оформлення таких угод.

Погоджуватися на використання соціальних програм, як стверджують банкіри, продавцям вигідно, оскільки оформлення всіх договорів буде забезпечено кредитною організацією. Вона ж візьме на себе турботу про безпеку розрахунків. Продавцям слід знати, що в програмі військової іпотеки брати участь можуть не всі банки. Допускається участь тільки що пройшли акредитацію банківських установ. Це дозволяє продавцеві бути впевненим, що з юридичної точки зору угода буде оформлена максимально чисто. Терміни реєстрації при цьому досить малі - замість одного місяця на операцію піде всього п'ять-сім днів. Банк в обов'язковому порядку буде контролювати всі розрахунки.

​ Який паркан встановити для заміського будинку?

Популярность футбола и спортивных ставок

Преимущества использования услуг перевода онлайн

Где безопасно покупать игрушки для взрослых

Преимущества услуг таможенного брокера