Основні переваги електронного паспорта

Переваги електронного паспорта

основні переваги

Зростаюча загроза підробки особистих даних вимагає посилення функцій безпеки в паспортах. Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО), яка встановлює номенклатуру осіб, визнану у відповідності з міжнародними стандартами, в якості основного біометричного показника з використанням райдужної оболонки і відбитків пальців в якості резервного, але не обов'язкового. Вся информация о выезде за границу из РФ доступна онлайн, актуальная и информативная. Використання біометричної інформації для прив'язки людини до паспорту може допомогти в боротьбі з шахрайством. На практиці біометрична перевірка може використовуватися при прикордонному контролі і для перевірки зображення в заяві на відновлення паспорта по зображеннях, що зберігаються на записи.

Використання біометричної інформації для прив'язки людини до паспорту виконує подвійну роль:

Допомагає виявити підроблені або маніпульовані документи

Підтверджує ідентифікацію особистості

Біометричний паспорт, також відомий як електронний паспорт або цифровий паспорт, являє собою комбінований паперовий і електронний паспорт, який містить біометричну інформацію, яка може використовуватися для посвідчення особи мандрівників. Цей паспорт відрізняється від звичайного тим, що в нього вбудований спеціальний чіп, що містить фотографію власника, його особисту інформацію (повне ім'я, дата народження, дата видачі та іншу додаткову інформацію).

Біометричні дані вважаються більш особистими і надійними, ніж фотографія на паспорт або ПІН-код, так як в якості основних характеристик ідентифікації використовуються такі особисті якості, як особа, райдужна оболонка і відбитки пальців. Ці біометричні характеристики були прийняті Міжнародною організацією цивільної авіації (ІКАО).

Електронний паспорт - це біометричний паспорт, який містить чіп, який можна використовувати на автоматичних воротах електронного паспорта замість перевірки вашого паспорта співробітником прикордонної служби. Біометричний паспорт має складні сторінки паспорта, складні водяні знаки і чіп даних. Цей чіп містить всю важливу інформацію, пов'язану з власником паспорта, таку як дані цифрового підпису, яка допомагає в аутентифікації паспорта. Біометричні дані вважаються більш особистими і надійними, ніж фотографія на паспорт або ПІН-код, оскільки в них використовуються такі особисті якості, як карти особи або очі, а також відбитки пальців в якості основних характеристик ідентифікації. Ці біометричні характеристики були прийняті Міжнародною організацією цивільної авіації (ІКАО) після аналізу безлічі інших біометричних даних, включаючи сканування сітківки ока.

Сучасні технології письмового перекладу

Преимущества утеплителя из пенопласта

Преимущества услуг таможенного брокера

​Совет по PCD улучшенная долговечность