Новий стиль еротики

У той час в західному світі, коли дошлюбний секс часто є цілком очевидним, контрацептивними засобами в руках і дозволом на сексуальні зв'язки і задоволення будинку, бажання, здається, не має значення. Ми не знаємо, чому так важко підтримувати бажання, і ми хочемо хотіти. Красивые грудастые блондинки доступны онлайн в удобное для Вас время.

Багато з нас, коли справа доходить до сексуальності, схильні робити те, що, на нашу думку, ми повинні робити, а не те, що ми хотіли б робити (і це не просто заява про жінок). Ми застряємо в колії і відключаємося від нашої уяви. Ми хотіли б дізнатися щось нове з нашими партнерами, але ми можемо боятися запрошувати себе або їх. Незначне роздратування або серйозний тупик можуть стати каталізаторами сексуального відмови. Іноді ми «не в настрої»; іноді ми задаємося питанням, чи не втратили ми то, що колись робило нас бажаними для наших партнерів.

Ми схильні думати про це як про сексуальні проблеми. Насправді, це еротична дилема. Попри те, чого нас вчать, еротизм не є чисто сексуальним; це сексуальність, трансформована і соціалізована людською уявою. Уява створює сюжет. Флірт, туга і передчуття - все це грає в нашій уяві. Тут живуть наші еротичні здібності. А еротика - це машина часу. Він активований болем і задоволеннями нашого складного минулого. Це породжує надію і можливості на майбутнє. Це змушує нас відчувати себе справжнім.

Не розумію про що я? Подумайте про улюблене заняття. Припустимо, ви любите грати в футбол, теніс або пінг-понг. Минулого разу ти виграв свою гру. Думаючи про цю перемогу, ви надихати наступною грою. Удома ви миєте своє спорядження. Ви пишете своїм товаришам по команді, щоб запланувати тренування. Ви перевіряєте погоду. Є цілий ритуал, який викликає очікування.

Так чому ж, коли справа доходить до сексу, люди, здається, думають, що просто сказати «ти хочеш зайнятися сексом» після того, як мити посуд, вже досить для розігріву?

Грайте в м'яч, народ! Еротика дозволяє нам зберігати відчуття жвавості, яскравості і життєвої сили. Як мав на увазі Октавіо Пас, еротизм - це поезія тіла, так само як поезія - це еротизм мови. Не дозволяйте складній фазі життя стати смертним вироком для вашої сексуального життя або ваших відносин. Разом ви зможете пройти через це. Розгляньте наступні п'ять способів налагодити значущі зв'язку зі своїм партнером.

Каркас будівлі

​ Як вибрати раковину

Декоративные молдинги

Компьютерный сервис

Як вибрати перфоратор