Дім із дерев

13.06.20

Сьогодні серед людей популярними є каркасні будинки, в основі яких лежить каркас, заповнена утеплювачем. За каркасною технологією зводять не тільки багатоповерхові будинки, де в якості каркасної конструкції виступають залізобетонні плити. При будівництві приватних будинків для виробництва каркасів найчастіше використовують добре просушену деревину цінних порід дерев.

Предлагаем воспользоваться нашим сайтом https://kuhni-na-zakaz.pro/kuhni-kofe-s-molokom/. Изготавливаем кухни по индивидуальным размерам заказчика.

Таким чином, виходять міцні та довговічні будови. На сьогоднішній день виділяють кілька видів каркасних споруд. Каркасно-стійку конструкції являють собою будови зі стійок, між якими прокладається теплоізоляційний матеріал, а стіни декоруються красивою і якісною обробкою. При зведенні подібних споруд важливо вибрати відповідний утеплювач, товщина якого повинна дорівнювати ширині стійок з дерева. Що стосується утеплювача, то він повинен мати форму плит, а не рулону.

Зверху теплоізоляційного шару, в якості якого виступає ізолон, скловата, мінвата і інші матеріали, набивається решетування, причому це робиться з зовнішньої і внутрішньої сторони. Щитові каркасні будови найчастіше зводяться в північних регіонах. Такі будинки ще називають фінськими. Вони зводяться в один або два поверхи і мають двосхилий покрівлю. Для будівництва використовують щитові панелі або клеєний брус. Необхідно відзначити, що кожен конструктивно важливий елемент створюється комплексно.

На зведення такого будинку буде потрібно не більше одного місяця, в залежності від його площі. Всі панелі створюються на заводі, після чого готові елементи доставляються на будмайданчик і збираються. Каркасно-рамкові житлові будови, які називаються фахверк, складаються з рам і распорной системи. На самому початку проводиться каркас, для зведення якого застосовують систему розпірок і рами. Утворилися порожнини заповнюються пінобетоном, глиною, цеглиною і іншими матеріалами. Для додання каркасу оригінальної форми використовують балки, а щоб зробити будинок привабливим його фарбують і обробляють різними матеріалами.

Каркас будівлі

Льох

Пол з декинга