Чи має сенс міняти роботу

Загальні причини бажаючих змінити роботу

Розглянемо ці приклади сценаріїв, щоб показати, чи має сенс міняти роботу або кар'єру.

Вам не подобається ваш роботодавець, але вам подобається ваша робота. Ви можете знайти актуальні пропозиції та робочі місця на сайті з достойною оплатою.

Якщо вам все ще подобається займатися конкретними обов'язками своєї професії, подумайте про те, щоб передати свої навички та досвід новому роботодавцю. Нова робота - кращий вибір, коли ваші стосунки з начальником неприйнятні або ваші колеги важкі.

Якщо ви добираєтеся до будинку, знайдіть роботу ближче до дому. Наприклад, будучи роздрібним продавцем, ви можете насолоджуватися продажем товарів клієнтам, але не зв'язуватися з іншими продавцями, вашим менеджером або довгої поїздкою на роботу.

Вам подобається ваша робота, але ви визначили проблему

Якщо, по більшій частині, вам подобаються ваш начальник і компанія, але у вас є проблема, така як почуття нудьги або апатії з приводу певних обов'язків, може допомогти нова робота. Розглянемо приклад роздрібного продавця знову.

У вашій нинішній посаді ви любите спілкуватися з клієнтами, але знаходите продукти нудними. Можливо, якщо ваша робота пов'язана з роботою в іншому типі роздрібного магазину, наприклад, в магазині взуття, а не в магазині товарів для будинку, ви будете більш зацікавлені і натхненні.

Ви не можете чітко визначити проблему

Коли причина вашого невдоволення роботою не ясна, важко зрозуміти, що робити. Іноді ваша проблема може бути чимось більш тонким, наприклад, корпоративна культура, яка не відповідає вашій індивідуальності, хороший начальник, який не підтримує ваш зріст у вашій посаді, або робота, в якій ви гарні, але яка не підходить. відчуваю значущість або задоволення.

Зміна професії буде важчим з двох варіантів - наприклад, може знадобитися повернутися в школу - тому варто спробувати нову роботу, перш ніж приймати більш рішучі заходи. Нове середовище, новий начальник або та ж сама робота в іншій галузі можуть допомогти, але якщо цього не станеться, ви можете почати вивчати зміни в кар'єрі.

Пол в Бане зі зрубу

Новий стиль еротики

Типы дверных замков

Компьютерный сервис

Для тих хто шукає роботу